Kontakt

Söker du boende? Välkommen att lämna intresseanmälan. Under Felanmälan kan du komma i kontakt med våra vaktmästare. Huvudkontoret når du på 054-21 70 75 (telefontid varje vardag mellan 13.00–16.00).

Huvudkontor

Lokaler

Filip
076 – 808 70 75
Filip@alber.se

Bostäder

Karen
054 – 21 70 75
Karen@alber.se

Vaktmästeriet

Bostäder Karlstad

Jörgen
0706 – 52 45 25
Bostad@alber.se

Lokaler Karlstad

Anders
0707 – 22 57 02
Lokal@alber.se

Kristinehamn

Ulf
0705 – 58 15 29
Kristinehamn@alber.se

Säffle

Artan
0706 – 63 29 39
Saffle@alber.se

 

Välkommen att
kontakta oss.

Har du frågor? Du är alltid välkommen att höra av dig till Albèr.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Läcker en kran? Behöver du hjälp med en gnisslande dörr?
Tveka inte att kontakta våra fastighetsskötare.

Till felanmälan